Gücü geliştirmek. Güç için beslenme

Potansiyel iyileştirme. Güç için beslenme. Gücü artıran ürünler.

Güç için beslenme. Gücü artıran ürünler

gücü artırmak için gıda ürünleri

İnsanoğlu uzun zamandır kudret ve cinsel zevke neden olabilecek ve artırabilecek gücü geliştirmenin bir yolunu arıyordu. Yunanlılar onlar için bir isim bile buldular - Yunan tanrıçası Afrodit'in adını anımsatan afrodizyaklar. Aralarında önemli bir yer, aşk-erotik yemek pişirmenin temelini oluşturan gücü artıran ürünler olan yemekleri sevmektir. Afrodizyaklar aynı anda dört işlevi yerine getirir: Cinsel ve erotik duygu ve arzuları harekete geçirir, vücudu canlandırır, cinsel işlevleri uygun düzeyde sürdürür ve gücü artırır.

Güç için beslenme

Belirli bir aktive edici etkiye sahip ürünlerin erkek cinsel aktivitesi ve potensinin iyileştirilmesi için yararlı olduğuna uzun zamandır inanılmaktadır. Avrupa ve Kuzey Amerika'da bu etki çiğ tavuk yumurtası ve cevizden kaynaklanıyordu. Daha egzotik ürünler de kullanıldı: gergedan boynuzu, yılan kanı, çeşitli hayvanların testisleri.

Günümüzde bilim adamları, insan gıdasında normal etki ve cinsel aktivite için yeterli "çoğaltma vitaminleri" E ve A'nın yanı sıra sinirler boyunca uyarıların etkili iletimini artıran B vitamini olması gerektiğini tespit ettiler. Tüketilen yiyecek miktarı da gücü artırmak için önemlidir. Aşırı yemek, gücü ve duygusallığı artırmaya yardımcı olmaz. Eski bir Hint incelemesinde şu giriş var: "Midenin yarısı yiyecekle, dörtte biri su ile doldurulmalı ve dörtte biri nefes almayı kontrol etmek için boş olmalıdır. "

Gücü artıran ürünler

Gücü ve cinsel aktiviteyi artırmak için hangi ürünler tüketilmelidir? Her şeyden önce, bu bitki besinidir. Ceviz bitkileri: fındık, fıstık, fıstık, ceviz. Meyveler: portakal, limon, incir, nar. Sebzeler: her tür soğan - yeşil soğan, pırasa, soğan, soğan. Antik Roma zamanlarında Yaşlı Plinius şöyle yazmıştı: "Yay aynı zamanda halsiz adamları Venüs'ün kollarına iter. "Ve soğan yumurtalarla karıştırılırsa, mucizevi gücü birkaç kez artar. Bilim adamları, soğanın vücuttaki hormonal dengeyi sağladığını ve gücü artıran maddeler içerdiğini kanıtladılar.

Baharatlı yeşillikler: semizotu, iştah açıcı, kekik, St. John's wort, nane, anason, kimyon, tarhun.

Bahçe şalgam tohumları, arzuyu güçlü bir şekilde uyarır ve gücü artırır. Etli haşlanmış şalgam potens artışında aynı etkiye sahiptir.

hangi ürünler erkek gücünü artırır

Mantar, kabak çekirdeği, ısırgan otu ve çavdar ekmeği gibi yiyeceklerin bir erkeğin cinsel potansiyelini artırdığına dikkat çeken Freud'u hatırlayalım. Karahindibadan özel olarak bahsedilmelidir. Çiçeklenme sırasında birkaç karahindiba yaprağı, bir erkeğin cinsel gücünü ve gücünü büyük ölçüde artırabilir. Fransızların özel bir karahindiba diyeti bile var. Süt yemekleri: süzme peynir, kefir, peynir, yoğurt. Süzme peynir ve peynir en iyi salata ve salata sosu için baharat olarak kullanılır. Proteinli yiyecek. Gücü artıran erotik yemeklerin hazırlanmasında en çok büyük ve küçük çiftlik hayvanları, av ve balık eti kullanılır. Aşk-erotik yemek pişirme balıkları arasında, pisi balığı özel bir onurdur. Aşkı uyandıran balığa denir. Avdan sülün ve pamukçuk tercih edilir. Horoz tarakları bir aşk inceliği olarak kabul edilir.

Gücü ve cinsel dürtüyü artırmak isteyenler için deniz ürünleri çok yararlıdır: kabuklu deniz hayvanları, kabuklular, midye, karides.

Deve midesi (peynir mayası) gücü ve sertliği artıran en güçlü gıdalardan biridir. İlişkiden önce bu üründen 3 gr (bezelye büyüklüğünde bir parça) almanız önerilir. Peynir mayasının kuvveti, bir kunduz fıskiyesinin kuvveti gibidir. Libido ve doğal şarap sirkesini (aynı zamanda olgunlaşmamış üzümlerin suyunu) artırır.

Tatlı yiyecekler uyarıcı özelliklere sahiptir. Bal 300 gr süt, yumurta ve 1 yemek kaşığı ile karıştırılır. Bir kaşık bira mayası, uykusuz bir aşk gecesinden sonra iyi bir takviye görevi görecektir.

Haşlanmış uskumru, gücü artırmak için harika özelliklere sahiptir. Sık tüketilmesiyle, bir erkeğin gücü fark edilir şekilde artar ve eski tıp kitaplarında söylendiği gibi "tohum bol yapılır" ve kadınların hamile kalma şansı birçok kez vardır.

Çinliler hala bitkisel yağ ve kaplumbağa kanı ile tatlandırılmış köpek etinin gücü ve sertliği artırmanın en güçlü yollarından biri olduğuna inanıyor. Eski günlerde gücü arttırmak için genellikle "erkek çorbası" denilen bir yemek hazırlanırdı. Hazırlanması için 2 yemek kaşığı aldılar. küçük parçalar halinde doğranmış yemek kaşığı, küçük doğranmış kemik, 1 havuç, 1 soğan, 1 orta boy şalgam, 4-5 taze karahindiba yaprağı, 1 yemek kaşığı. bir kaşık doğranmış taze ısırgan otu, tuz. Yıkanan kıyılmış kemik ve et, ince doğranmış havuç, şalgam ve soğan ile karıştırıldı. Hepsi sıcak tuzlu suyla döküldü, kaynatıldı ve 10 dakika pişirildi. Daha sonra tava ısıdan çıkarıldı ve oda sıcaklığında 30 dakika süreyle infüze edildi. Tabağın dibine yıkanmış ezilmiş karahindiba ve ısırgan otu yaprakları yerleştirildi ve sıcak yahni bir tabağa dökülerek ekşi krema ile baharatlandı.

Eski şifalı bitkiler, şifacılar arasında çok popüler olan gücü artıran başka bir aşk iksirinden bahseder. Hazırlanması için 200 gr kuru erik, 200 gr kuru üzüm, 200 gr kuru incir (tüm meyveler çekirdeksiz alındı) ve 12 adet ceviz çekirdeği gerekiyordu. Her şeyi ince ince doğrayın, karıştırın ve bir buzulda veya buzdolabında saklayın. Günde 2 yemek kaşığı alın. karışımın yemek kaşığı, tercihen öğleden sonra. Ekşi süt, yoğurt veya kefir ile iç. Uzun bir süredir gücü arttırmanın başka bir yolu var. 1 kg sulu sarımsağı ince ince doğrayın ve üç litrelik bir kavanoza koyun. Üstüne kaynamış su dökün, kapağı sıkıca kapatın ve 30 gün karanlık bir yere koyun. Her gün sallayın. Günde 1 kez bir bardak süt içine 1 tatlı kaşığı alın. İlaç bitene kadar iç. İlaç, gençleştirme için ünlü eski Tibet tarifinin türüne göre hareket eder. Alındığında kan damarları temizlenir, işitme ve görme gelişir, güç artar - vücut gençleşir.

Sperm, sentezleri için gerekli olan nükleik asitler ve biyolojik olarak aktif maddelerden başka bir şey değildir - proteinler, fosfor, kolesterol, kalsiyum, selenyum, çinko, potasyum. Bu değerli maddeler herhangi bir tohumda, kabuklu yemişlerde, tahıllarda ve ayrıca susam tohumlarında, havuç tohumlarında, kestanelerde, fıstıklarda ve fasulyelerde bulunabilir. Ayrıca erkeklerin uzun ömürlülüğü fenomenini de içerirler.