Evde gücü artırmak için TOP araçları ve yöntemleri

Yatakta yaşanan zorluklar, erkeklerin nadiren onları doktor da dahil biriyle paylaşmak istemesine neden olur. Ve gücü nasıl artıracağı sorusunun cevabı, çoğu kendi başına arıyor, iktidarsızlıkla bir uzmanla iletişim kurmanın daha iyi olduğu uyarılarını görmezden geliyor. Doğal tedavilere ve alternatif tıbba olan ilginin canlanması, hastanelere alternatif arayışlarına da katkıda bulunmaktadır. Erkekler ayrıca, klinik olarak reçete edilen birçok prosedürün basitliğini denemeleri için ilham alıyor. Doktorların katılımı olmadan ustalaşmaları kolaydır ve bunun için, bir anamnez hazırlamak için aşağılayıcı (çoğu için) bir muayene, test veya ankete girmek gerekli değildir.

Gücü geliştirmek isteyen bir adam

Temel Öneriler

Evde gücü artırma yöntemlerini seçerken, halk ilaçları, fizyoterapi ve genel güçlendirme önlemlerinin iyi bir şekilde birleştirildiği unutulmamalıdır. Ancak kendi aralarında ilaç veya ilaç içeren diyet takviyeleri genellikle değildir. Ayrıca, kimyasal olarak sentezlenmiş besinler sindirim sistemi, karaciğer ve böbrekler üzerinde çok fazla stres yaratır.

Aynı anda 3'ten fazla ilaç veya takviye kullanmayın. Tedavi süresi boyunca sağlıklı bir yaşam tarzına odaklanmaya değer. Alkol ve kendi kendine hipnozun gücü bir kadınla iletişim kurarken kendilerine güven verse bile, haftada bir defadan fazla içen ve hareketsiz bir yaşam tarzı sürdüren erkeklerden yatakta başarılar beklemeye değmez. Ve bitkilerin, ilaçların, diyet takviyelerinin çoğu alkol ile zayıf bir şekilde birleştirilmiştir. Bir erkeğin tatil için birkaç kadeh şarap içmesi bir şeydir, diğeri düzenli olarak bira, votka, brendi veya viski tüketimidir. İlk durumda kan biraz hızlanır, ikincisinde organizmalardaki süreçler bozulmaya başlar ve bu da sağlık sorunlarına yol açar.

Sigarayı bırakmak da daha iyidir, ancak günlük dozu 3-5 sigara azaltma seçeneği de vardır. Bu alışkanlıkla ilgili pek çok efsane vardır ve çoğu doktorlar tarafından icat edilmiştir. Aslında nikotin, merkezi sinir sistemindeki adrenaline duyarlı reseptörlere hormonun kendisinden daha hızlı ulaşır. Ve sigara içenlerin kanındaki serbest adrenalin seviyesi yükselir. Çekirdekler için, bu talihsiz bir kombinasyondur, eğer ereksiyonla ilgili problemler vasküler nitelikteyse - zaten zayıf olan cinsel işlev bozulmaya başlar. Ayrıca sigara içmek libidoyu olumsuz etkileyen erkek androjenlerin üretiminde azalmaya neden olur. Sigarayı bırakarak, gücü en azından% 20 artıracaksınız.

Gücü artırmaya yönelik hazırlıklar

Gücü artırmaya yardımcı olan müstahzarlar sentetik ve doğaldır. Zayıf etkiye karşı savaşan her şeye yüksek talep nedeniyle, eczaneler isteyerek yeni ilaçlar ve besin takviyeleri satarlar.

Bunları aynı anda almaya izin verilir, ancak herhangi bir doktor en uygun çözümü seçmenin daha iyi olduğunu söyleyecektir. Ve bunu kendi başınıza değil, bir tıp uzmanına danıştıktan sonra yapmak daha iyidir.

Potens için biyolojik katkı

Takviyeler

Erkek sağlığı takviyeleri, doğal bitki veya mineral özleri içerir. Yan etkiler açısından ve mide ve karaciğer için de daha güvenli kabul edilirler. Ancak herhangi bir bitkiye veya arı ürününe alerjiniz varsa atılmalıdır.

 1. Bitki tabanı yohimbe, ginseng, eurycoma longifolia özleriyle temsil edilen preparat. Çekiciliği artırır, meni sıvısının ereksiyonunu ve kalitesini iyileştirir, doğurganlığı artırır, kanla daha iyi dolduğu için penisin boyutunu (dik durumda) artırır. Hazırlığa çinko da eklenir. Bu mineral temelinde testisler sperm üretir ve prostat bezi ejakülat üretir. Tamamen iyileşmek için sabah aç karnına 30 günlük bir süre ile bir kapsül almanız gerekir.
 2. Dünyanın en ünlü afrodizyaklarını içeren bir müstahzar - Peru ginsengi ve maca kökü, ginkgo biloba meyveleri ve çemen otu. Hoş bir aroması vardır ve kullanımdan sonraki ilk saatlerden itibaren bir erkeğin gücünü artırır. Aynı zamanda kanser önleyici özelliklere sahiptir ve penis boyutunu artırır. Stabil bir sonuç elde etmek için ürün sabah ve akşam 8 damla dil altına damlatılır, seçtiğiniz herhangi bir içecekle yıkanır. Ayrıca, erkeğin yorgunluğu, geçmişteki başarısızlıkları veya stresi nedeniyle başarılı seks tehdit ediliyorsa, damlaların bir kısmı samimiyetten yarım saat önce alınmalıdır.
 3. Üreticinin amino asit argininini tanıttığı formüldeki bir ürün. Timus bezinde ve peniste doku büyümesini destekler. Hayatta daha büyük bir boyut ve sadece daha iyi ereksiyon nedeniyle değil, daha güçlü cinsiyetin güvensiz temsilcileri için önemlidir. Argininin yanı sıra, müstahzar muira puama, tribulus terrestris, eurycoma ve Perulu maca'yı içeriyordu. Şifalı bitkiler, vücutta testosteron üretimini uyararak bir erkeğin gücü üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve bir erkeğin dayanıklılığını arttırır, ayrıca genel tonu yükseltir ve cinsiyete uyum sağlar. Kurs: Bir ay boyunca günde 2 tablet.

Sabit eczanelerden diyet takviyeleri satın almak imkansızdır - sahtecilikten ve aşırı fiyatlandırmadan kaçınmak için orada tedarik edilmezler. Satın almak için üreticinin web sitesine bakmalısınız.

Erkek gücünü artırmak için bir ilaç

Eczane ilaçları

Gücü artıran farmasötikler arasında en ünlüsü bir PDE-5 inhibitörüne dayanmaktadır. Bileşik penisin damarlarını gevşetmeye yardımcı olur. Her cinsel ilişkiden yarım saat önce içerseniz ilaç kusursuz çalışır. Ancak sürekli kullanım için, kısaltılmış eylem nedeniyle uygun değildir (6 saat geçerlidir).

Herhangi bir zamanda hazır olmak isteyen erkekler için, geçici olarak ereksiyonu iyileştirmeye yardımcı olan, ancak aynı zamanda kendi avantajları olan benzer türdeki diğer ilaçları tercih etmek daha iyidir.

Önemli: Hepsi böbreklerde kan akışından küçük pelvise kadar ağrı, görme bozukluğu (özellikle renk algısı), yüzde kızarıklık ve kan basıncını düşürür. Lokal olarak, sadece penisi besleyen damarlar, lokal kan dolaşımını uyaran ve doğrudan bir antikoagülan içeren bir merhemden etkilenebilir.

Egzersizler

Erkek gücünü artırmak için, en basit jimnastik bile pelvis kaslarını ve eklemlerini ısıtmak için genellikle yeterlidir. Kan akışını hızlandırır, tıkanıklığı ve hareketsizliğin diğer sonuçlarını ortadan kaldırır, kasları güçlendirir. En az altı ay boyunca her sabah aşağıdaki egzersizlerle başlayın.

 • Bacaklarınızı omuz genişliğinde açın, avuç içlerinizi kalça eklemlerine koyun ve pelvisin saat yönünde ve saat yönünün tersine 15 dönme hareketi yapın.
 • Kollarınızı yanlarınızda tutarak 25 adım öne geçin. Daha yükseğe çıktığınızda bacaklarınızı kaldırın, dizinizle göğsünüze ulaşmaya çalışın. Arkanı dönemezsin.
 • Sırt üstü yere yatın, ayaklarınızı üzerine koyun (stabilite için onları biraz yerleştirmenize izin verilir). Kollarınızı vücut boyunca gerin ve pelvisi 8-10 kez olabildiğince yükseğe kaldırın. Rahatlayın ve iki kez daha tekrarlayın.

Sürekli jimnastik yapmanız gerekiyor. Gücü biraz olsun iyileştirmek en az 2 hafta sürer.

Gücü artırmak için et suyu

Halk ilaçları ile gücü artırmak

Erkeklerin vücudu sadece hayvansal proteinlere ve yağlara ihtiyaç duymaz. Daha güçlü cinsiyet, diyetlerindeki vitamin ve mineraller ile meyve ve sebzeleri görmezden gelme eğilimindedir. Ancak, az miktarda bulunduklarında et ve süt tüketmenin faydası yoktur - bileşenleri emilmeyecektir.

Geleneksel tıp, bu boşluğu doldurmak için bir dizi çözüm sunar. Tariflerinin kumbarasında, tüm vücudu renklendiren birçok adaptojen var.

Bataklık havası

Hint kamışı köklerinin genellikle günde bir kez, yarım saat, yemekten sonra düzgün parçalar halinde kesilmesi tavsiye edilir. Ayrıca ham maddesinin 10 gramını 150 ml alkolle dökebilir, karanlık bir köşede 3 gün ısrar edebilir, süzün ve günde üç kez 10 damla tentür, suda çözülmüş olarak içebilirsiniz. Kurs 3 hafta sürer, 14 gün sonra tekrar etmesine izin verilir.

yaban havucu ile sarı kantaron

100 gr yaban havucu ve St. John's wort, bir emaye kapta 7 dakika boyunca doğranır ve kaynatılır. 1/1 hafta şemaya göre, hammaddeleri soğumaya bırakın, süzün ve günde üç kez yemeklerden sonra 50 ml alın.

Berry yapraklı karışım

20 gr kuşburnu ve 50 gr kırmızı üvez meyveleri, 2 yemek kaşığı ısırgan otu ve bektaşi üzümü yaprağı ile karıştırılır. Hep birlikte yarım litre suda 15 dakika kaynatın, hammaddeyi çıkarın ve günde 4 defaya kadar 0, 5 su bardağı için.

Ballı sarımsak

Bir karıştırıcıda birkaç diş sarımsak doğranır, 500 gr bal, taze 1 limon eklenir. Karıştırın, örtün ve serin ve karanlık bir yerde bir hafta bekletin. 20 günlük uzun kurslar için her yemekten önce bir çorba kaşığı alın.

Rhodiola rosea ve St. John's wort

Bir çorba kaşığı rhodiola kökü ve 10 gr St. John's wort, 10 dakika boyunca bir bardak kaynar suda bir su banyosuna yerleştirilir. Soğutun, tülbentten süzün ve günde üç kez, her biri 30 ml, 2 ara için 1 hafta kullanın.

Masaj

Bu prosedür genellikle genel bir terapötik masajla ilgilidir. Sadece ereksiyon işlevi üzerinde değil, bir erkeğin tüm vücudu üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Ancak ayrı bir prostat masajı da var. Lobüllerini ejakülat durgunluğundan kurtarır, kan dolaşımını ve spermatogenezi iyileştirir. Prostat masajı hem hastanede hem de evde yapılabilir. Eşi veya eşi olmayan erkeklerin özel masaj kullanmaları önerilir.

Kendinize dijital bir rektal masajı yaptırmanız da mümkündür. Ancak kardiyovasküler patolojiler veya servikal osteokondroz ile, basınç problemleri, potens için faydadan fazlasını getirir. Ve bir eşin veya masajcının katılımıyla yapmak daha da iyidir.

Vitaminler

Beslenme uzmanları tüm cinsiyetler ve yaş grupları için multivitaminleri önermektedir. Modern ürünler eskileri gibi değil. Pestisitler ve hormonlarla büyürler, koruyucu içerirler ve vücudun diyet bileşenlerine olan ihtiyacını karşılamazlar.

Vitamin seçimi büyük. Ancak cinsel durumu iyileştirmek için çinko ve selenyum içeren komplekslere vurgu yapılmalıdır. Bu 2 eser element, testislerin ve prostatın normal çalışması için son derece önemlidir ve bu da sağlıklı güç için önemlidir.

Evde gücü nasıl geliştireceğini bilen bir adam

Ev koşulları mı yoksa hastane mi?

Vakaların yarısında iktidarsızlığın nedeni belirlenemiyor. 40 yaş ve üstü için genellikle yaşlanma ile ilişkilidir ve hala kaçınılmazdır. Burada tedaviye gerek yoktur ve iyileştirme yine de kısmi olacaktır. Genç hastalar hastaneye gitmeli veya başka uyarı işaretleri varsa:

 • idrara çıkma, ereksiyon, boşalma sırasında ağrıyan ve kesen ağrı;
 • inatçı veya tekrarlayan ağrı, kasıkta ağırlık;
 • görünürde bir neden olmaksızın sıcaklık artışı epizodları;
 • idrarda / menide kan veya irin;
 • Perine, testisler, penisteki
 • neoplazmalar.

Vücudun herhangi bir yerinde tekrarlayan bir kızarıklık olması durumunda bir ürolog, androlog veya zührevi ile konsültasyon için de randevu almalısınız. Sifiliz, papilloma ve herpes virüsleri çoğunlukla cinsel yolla bulaşır ve erken boşalma, prostatit, kanser ve kısırlığa neden olur. Ancak kızarıklıklarının odakları her zaman cinsel organlarda bulunmaz. Ayrıca, çeşitli başka cilt enfeksiyonları gibi görünerek hem hasta hem de doktorun kafasını karıştırabilirler.

Ek Özellikler

En azından amatör sporlarda düzenli egzersiz ve doğru beslenme de cinsel işlevi iyileştirmenin iyi bir yoludur. Fındık, karaciğer, baklagiller, buğday, lahanada bol miktarda çinko ve selenyum bulunur. Et, yulaf ezmesi ve pirinçte çinko; tavuk yumurtası, mercimek ve mısırda selenyum baskındır.