Erkek zevk merkezi - g-spot

Prostat masajı, güçlü seksin neredeyse tüm üyeleri için önerilir, çünkü bu sayede tıkanıklıkla ve prostatit gibi pek çok rahatsız edici yarayla kolayca başa çıkabilirsiniz. Üstelik potansiyelinizi ve cinsel gücünüzü artırma arzusu varsa, bu prosedürler olmadan kesinlikle yapamazsınız.

Prostat stimülasyonu kendi içinde güdü ve canlı hisler getirir ve buna erkek g noktası denir. Aşık tecrübeli birçok çiftin bu tür bir sevgiyi kudret ve ana ile kullandığı ve görünüşte soğuk beyefendilerin bile onlara kayıtsız olmadığı bir sır değil. Tersini yüksek sesle söylerlerse, büyük olasılıkla ya onları denememişlerdir ya da sadece heteroseksüel yöneliminden korkarlar.

Erkek g noktası nedir

Kadınların zevk merkezlerini çevreleyen uzun süredir devam eden gizeme rağmen, erkeklerdeki g-noktası (prostat) hakkında her şey aşağı yukarı açıktır. Bir ceviz büyüklüğündeki bu bez, ejakülat ürettiği ve attığı için üreme sistemindeki en önemli alanlardan biridir. Üretra ve mesane boynunu çevreleyen perine üzerinde yer alır. Çok sayıda sinir demeti ile çaprazlanır, bu nedenle erkek g noktası son derece hassastır.

G-spot masaj cihazları

Orgazm araştırmacıları, "repertuar" ı sürekli güncelleyerek düzenli bir partnerle seks yapmanın daha iyi olduğunu savunuyorlar. Erotik bir ortamda masaj için bir veya iki parmağınızı kullanabilir veya lateks, silikon, medikal plastikten yapılmış özel bir g-spot stimülatörü satın alabilirsiniz.

Oyuncakları tek başınıza veya bir çiftle birlikte, beğeninize göre seçebilirsiniz:

  • birden çok moda sahip
  • dönen toplarla,
  • sivilce ile
  • veya elektrik darbe fonksiyonu ile.

Nazik veya yoğun hareketler, bir adama eşsiz bir mutluluk verebilir, onu fethedebilir ve köleleştirebilir, çünkü daha güçlü cinsiyet, cinsel organlarını okşama yeteneği kadar derinden takdir etmez. Dahası, uyarıldıklarında, birkaç dakika sonra birden fazla boşalma yaşayabilirler.

Erkeklerde g noktası nasıl bulunur?

erkeklerde ji noktasının yeri

Prostat arka kapıdan hissedilebilir (elbette bir partnerin rızası ile). Kasık tarafından anüse girişten birkaç santimetre uzaklıkta bulunur. Bir mühür bulduktan sonra hemen şu soru ortaya çıkıyor: "G noktasına nasıl doğru masaj yapılır? "

Erotik ufkunuzu genişletmek istiyorsanız, kendinizi korumanız ve önceden özel bir kayganlaştırıcının yanı sıra bir parmak ucu veya eldiven ile silahlandırmanız gerekir. Rahatlatıcı hareketlerle başlamak en iyisidir, örneğin, sfinktere nazikçe yaklaşan sırtın, kalçanın hafif uyarıcı vuruşlarıyla. Sevilen bölgeye yaklaşmak zorsa, sevdiğinizden sırtüstü yatmasını ve bir bacağını omzunuza koymasını isteyebilirsiniz.

Parmağınızı yavaş yavaş anüse sokmanız ve tamamen içine gizlenene kadar hafifçe bastırmanız gerekir. Ardından, erkek g noktasının nerede olduğu netleşen ve partnerin inlemeleri daha yüksek olursa, hedefe ulaşıldığı için çağırma hareketleri yapmaya çalışın.

Harici erkek g noktası uyarımı

Çoğu zaman, heteroseksüel partnerler stimülasyonu açıkça reddederler ve istatistiklere göre Amerikalılar erkek g-spot masajını diğerlerinden çok daha fazla severler. Bu gerçeğin birçok kadını durdurmadığı, ancak tam tersi, sevdiklerine yeni canlı izlenimler çeşmesi verme arzusunu teşvik ettiği de doğrudur.

Bu durumda anüs ile testisler arasında kalan bölgeye dikkat edebilirsiniz. Buradaki adamların g noktasına basıp okşayarak, onları sadece yarım turla açmakla kalmayacak, aynı zamanda yaklaşan doruğun tatlı dakikalarını da hatırlatacak. Bununla birlikte, her şey tamamen bireyseldir, bazıları bu bölgede masaj yapmaya yatkındır, diğerleri onlara kayıtsızdır.

Tıbbi endikasyonlar

Erotik olmanın yanı sıra, prostat stimülasyonunun tıbbi endikasyonları vardır. Erkek g noktasının nerede olduğunu bilerek, sağlığı iyileştiren özel bir kursa başlayabilirsiniz, ancak bundan önce bir ürologa gitmeniz önerilir. Yalnızca olası kontrendikasyonları tespit etmekle kalmayacak, aynı zamanda organı pıhtılardan ve "sıkışmalardan" da "temizleyecektir".

Erkekler için G noktası masajı, yanlış anlamalara müsamaha göstermeyen özel bir seanstır.

Yeni zirveler fethederken, prostatın sadece cinsel zevkler için tasarlanmadığını, aynı zamanda vücut için önemli işlevleri de yerine getirdiğini hatırlamak gereksiz olmayacak, bu nedenle güvenlik ve hijyen kurallarına uymak gerekiyor!