Güç için en iyi bitkilerin listesi

Eski zamanlardan beri insanlar farklı bitkilerin, otların ve çiçeklerin farklı özelliklerini fark etmeye başladılar. Tabii ki, ana özellikleri sağlığa yardımcı olanlardı.Güç için otlarbir istisna değil. Birçoğu vardır ve her biri farklı bir ölçü ve güçte sağlığın restorasyonuna veya korunmasına katkıda bulunur.

Bitki, prostat adenomunda dihidrotestosteronu azaltarak erkek iktidarsızlığına yol açar. Etkiyi elde etmek için, 3 hafta boyunca 500 ml votka ile doldurulmuş bir çorba kaşığı ısırgan kökünden uygun bir infüzyon hazırlanır. Çözümü akşam alın, 20 damla.

fitoterapist

Tohumlar ve rizomlar değerlidir. Isırgan otunun yer altı kısmı lignan içerir. Bitki kökenli fenolik bileşikler, serbest testosteronu artırmanıza izin verir. Sonuç, güç ve ereksiyonda bir artıştır.

Bitki, prostat adenomunda dihidrotestosteronu azaltarak erkek iktidarsızlığına yol açar. Etkiyi elde etmek için, 3 hafta boyunca 500 ml votka ile doldurulmuş bir çorba kaşığı ısırgan kökünden uygun bir infüzyon hazırlanır. Çözümü akşam alın, 20 damla.

Güç için otlar - 13 şifalı ot listesi:

Limon otu

erkek sağlığı için limon otu

Halk hekimliğinde uzun süredir kullanılmaktadır. Limon otu vücudu tonlar ve gençleştirir, iktidarsızlığın sıklıkla geliştiği aşırı zorlamayı ortadan kaldırır. Aktif biyolojik maddeler açısından zengin bileşim aşağıdaki olumlu etkiye sahiptir. Fitoterapi, diyet takviyeleri, erkek sağlığı için ilaçlar için uygun fiyatlı bir alternatiftir. Güç için uygun şekilde kullanılan otlar libidoyu arttırır. Birçok faydalı bitki vardır, ancak sadece birkaçı en etkili olarak kabul edilir. Halk tariflerine sahip en güçlü bitkilerin listesi aşağıda sunulmuştur.

Erkekler için hava

güç için Hint kamışı otu

Bitki, gücün tedavisi için en iyisi olarak kabul edilir. Önleyici ve tedavi edici özelliklere sahiptir, üreme ve erektil fonksiyonun normalleşmesine katkıda bulunur. Hem genç bir adam hem de yaşlı bir adam tarafından kullanılabilir. Calamus bataklığı tam olarak kullanışlı değildir. Sadece kök, samimi sorunları çözmeye yardımcı olur.

Köksap, uçucu yağlar, vitaminler, kolin, iyot, tanenler, reçineler, nişasta, askorbik, valerik, asetik asitler bakımından zengindir. Tıbbi özellikleri için yararlıdır:

 • genital organların mikro sirkülasyonunun normalleşmesi;
 • samimiyet süresinde bir artış;
 • sperm kalitesinin iyileştirilmesi;
 • ereksiyon iyileştirme.

Hint kamışı temelli en basit çare, bir yemek kaşığı ezilmiş kökün bir bardak suda kaynatılmasıyla hazırlanan bir içecektir. Daha da etkili bir ilaç, bir ay boyunca 500 ml votka içinde 100 g kuru hammaddenin demlenmesiyle elde edilir. İnfüzyon, yakınlıktan önce 50-100 damla alır.

Maydanoz

güç için maydanoz

Güçlü doğal afrodizyak. Ana faydalı maddeler yapraklarda, kökte yoğunlaşmıştır. Aşağıdaki etkiye sahiptirler:

 • adrenal bezlerin işlevini normalleştirmek;
 • kan damarlarının tonunu arttırmak;
 • kan dolaşımını artırmak

Bu bitki baharat olarak kullanılabilir. Maydanoz suyu gücü iyi artırır. Mükemmel bir çare, bütün gece bir bardak kaynar su üzerine dökülen bir çay kaşığı ezilmiş tohumdan yapılan bir infüzyondur. Çözümü, yemeklerden 50 ml önce çeyrek saat boyunca günde üç kez alın.

ısırgan

Erkek sağlığı için:

 • seminal sıvı üretimini uyarır;
 • libidoyu arttırır ve gücü arttırır;
 • erken doruğa engel olur.

Önemli! Bitkinin uykusuzluk, kardiyovasküler hastalıklar, yüksek tansiyon için kullanılması önerilmez.

güç için bitki ısırgan

Olgun kurutulmuş schisandra meyveleri, tüketildikten sonra daha uzun süre uyanık kalmanızı sağlayan güçlü bir afrodizyaktır. Doğrudan yakınlaşmadan önce 5 meyveyi çiğnemek yeterlidir.

Bir litre kaynar su ile 12 saat boyunca dökülen bir kaşık dolusu meyveden bir tonik içecek hazırlanır. Tentür, 50 ml votka eklenmiş ve 14 gün boyunca demlenmiş, süzülmüş, yemeklerden önce günde üç kez 30 damla alınan tohumlardan (10 g) yapılır.

Sarı Kantaron

Potens için St. John's wort

Bitki, tek başına parlak bir etkisi olmadığı için erkeklerde gücü artırmak için alınan diğer bitkilerin etkisini artırır. St. John's wort, cinsel aktiviteyi artıran herhangi bir bitki ile kesinlikle iyi gider.

St. John's wort ile fon almanın arka planına karşı, sinir sistemi iyileşir, erkeklik hormonunun seviyesi artar. Hepsinden iyisi, erkek problemlerinin tedavisi için, 10 gün boyunca demlenmiş 500 ml votka ile doldurulmuş 100 g kuru hammadde tentürü uygundur. 14 gün boyunca 50 damla alın.

ginseng

"Yaşamın Kökü" Çin tıbbı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Göksel şifacılar, bir bitkinin bir erkeği heyecanlandırma, cinsel iktidarsızlığı giderme özelliğini uzun zamandır öğrendiler. Ginseng kullanımı şunlara katkıda bulunur:

 • penise kan akışının uyarılması;
 • artan ereksiyon;
 • artan cinsel istek;
 • sperm hareketliliğinin aktivasyonu ve spermin iyileştirilmesi;
 • erektil disfonksiyona neden olan patolojik durumların ortadan kaldırılması;
 • gücün zayıflamasına yol açan stresli koşullardan kurtulmak.

Önemli! Ginseng kanama, inflamatuar süreçler, enfeksiyonlar için kullanılmamalıdır.

güç için ginseng şifalı bitki

Bir tentür elde etmek için, 25-30 g kuru köksap, % 70 alkol (1 bardak) ile dökülür ve bir hafta bekletilir. Yemekten yarım saat önce 20 damla alın.

Bir erkek alkol bileşeni olan bir çare almak istemiyorsa, alternatif bir tarif kullanabilir. Benzer miktarda ginseng, 10 gün ısrar edilen 700 g doğal bal ile karıştırılır, iki ay boyunca her yemekten önce bir çay kaşığı alınır.

Ateş yosunu - Ivan Chai

erkek sağlığı için fireweed

Bitki, Ivan-çay adı altında kitleler tarafından bilinir. Bu bitki çok miktarda bor, bakır, demir, vitamin, bioflavonoid, karotenoid içerir. Fireweed'e dayalı araçlar çok çeşitli eylemlere sahiptir:

 • genitoüriner sistemin iltihabını hafifletmek;
 • prostat adenomuna karşı mücadelede yardım;
 • zihinsel durumu normalleştirir, genellikle iktidarsızlığa yol açar;
 • hormonal arka planı ve dengeyi stabilize etmek;
 • erkek hormonu testosteronunun normal seviyelerini korumak;
 • ereksiyon artırmak;
 • fallusun kavernöz gövdelerinde kan akışını aktive eder.

Erkek gücü için şifalı bitkilerin kuru yaprakları kaynar su ile buğulanır ve çay yaprağı olarak kullanılır. Birkaç yemek kaşığı hammaddeden yapılan, 500 ml su ile dökülen, 20 dakika ateşte kaynatılan ve daha sonra süzülerek yapılan bir kaynatma faydalı kabul edilir. Çare, 2 hafta boyunca geceleri yarım bardak kullanılır.

güç için Eleutherococcus

Eleutherococcus içeren herhangi bir araç, erkek libidosunu artırmaya yardımcı olur. Penisin kavernöz gövdelerinin kanla doldurulmasına katkıda bulunurlar, bu da ereksiyonu güçlendirmenizi sağlar. Bitki aşağıdaki olumlu etkiye sahiptir:

 • sinir gerginliğini gidermenizi sağlar;
 • sürekli stresin zararlı etkilerini hafifletir;
 • ürolojik hastalık geliştirme riskini azaltır;
 • cinsel arzuyu arttırır;
 • prostat bezinde salgı durgunluğunu giderir;
 • testosteronu artırır.
eleutherococcus ve potens için faydalı özellikleri

En büyük talep, etkisi alımın başlamasından 10 gün sonra kendini gösteren bitkisel alkol infüzyonu tarafından alındı. Yemeklerden 30 dakika önce günde 3 defa 20-30 damla içilmesi tavsiye edilir. Eczanelerde satılır, ancak bağımsız olarak hazırlanabilir. 100 gr köksapı ezin veya öğütün, bir litre yüksek kaliteli güçlü votka dökün. Tıbbi alkol almasına izin verilir. Ürün, soğuk, karanlık ve kuru bir yerde düzenli olarak çalkalanarak iki hafta tutulur.

Unutma! Fitoterapinin her zaman kümülatif bir etkisi vardır. Hiçbir bitki anında yardımcı olmaz. Herhangi bir bitkinin etkisinin fark edilir hale gelmesi için en az bir hafta geçmesi gerekir. İstisnalar vardır, ancak bunlar nadirdir.

Alıç

Bir erkeğin kullanımından hemen hemen heyecanlanabileceği güçlü bir afrodizyak. Bunlar hap değil, bir ortağa olan çekiciliği artırmak, cinsel ilişkiyi uzatmak için bir fırsat. Alıç, kan basıncında ciddi düşüşlerden muzdarip olan daha güçlü yarının temsilcileri için yararlıdır.

güç için alıç

Güç için bu bitki aşağıdaki olumlu etkiye sahiptir:

 • kanı inceltir;
 • vasküler tonu korur;
 • pelvik organların kan dolaşımını normalleştirir;
 • ereksiyonu stabilize eder;
 • cinsel ilişki süresini arttırır;
 • inflamatuar süreçler sırasında prostatın işlevselliğini artırır.

Gücü arttırmak için, bir çorba kaşığı çilek bir buçuk bardak kaynar su ile dökülür ve yarım saat kaynatılır, süzülür, yemeklerden önce alınır. Bir başka etkili çare, bir su banyosunda 15 dakika boyunca 250 ml sıvı içinde yaşlandırılan ve daha sonra bir saat boyunca demlenen bir kaşık dolusu kuru çiçek tentürüdür. Çare süzülür, çeyrek bardak için günde üç kez içilir.

Kekik

güç için kekik

Vücut üzerinde karmaşık bir etkiye sahiptir. Ana eylem, spermatogenez nedeniyle potensin artmasına neden olma yeteneğidir. Bitkinin bileşimi, germ hücrelerinin üretimi için vazgeçilmez bir madde olan çok miktarda çinko içerir. Uzmanlar, kekik bazlı fonların bir kursta değil, düzenli olarak alınmasını tavsiye ediyor.

Erkek gücünü arttırmak için, 90-120 dakika boyunca demlenmiş 400 ml kaynar su ile doldurulmuş 20 g ham madde (kuru) kaynatma kullanılması tavsiye edilir. İlacın yemeklerden bir saat önce 50 mg alın. Kurs 2-3 haftadır. Bunu bir ay ara ile takip eder.

Zencefil

güç için zencefil kökü

Zencefil kökü hafif bir immünomodülatör afrodizyaktır. Tonu, gücü arttırır, streptokok ve stafilokokların neden olduğu hafif asemptomatik süreçlere direnir. bitki zengin

 • amino asitler;
 • E, PP, C, B vitaminleri;
 • Omega-3 ve -6 yağ asitleri;
 • magnezyum, potasyum, çinko, fosfor.

400 g ince kıyılmış köksaptan tıbbi bir infüzyon hazırlanır. Yarım litre votka ile dökülür, kapatılır, karanlık bir yerde 21 gün boyunca temizlenir. Yemekten önce 30 ml içilir. Tadı iğrençse 1-2 yemek kaşığı doğal bal ekleyin.

yabanturpu

Turpgiller ailesinin bir temsilcisi, östrojenleri parçalayan maddelerin içeriği için değerlidir. Düzenli kullanım vücudun alkalileşmesine yol açar - patojenlerin öldüğü bir ortam.

yaban turpu ve erkek gücü için faydaları

Yaban turpu tentürü aşağıdaki etkiye sahiptir:

 • bağışıklık sistemini güçlendirir;
 • hormonal dengeyi normalleştirir;
 • metabolizmayı uyarır.

Araç, gücü artırmanıza izin verir, genitoüriner sistem hastalıklarının mükemmel bir şekilde önlenmesidir. Samimi yaşamdaki bozukluklardan o sorumludur.

İki kökten (10 cm uzunluğunda) bir tentür hazırlanır. Soyulur, kesilir, bir litre votka ile dökülür, buzdolabında 2 hafta demlenir, süzülür. Kompozisyona limon suyu ve bal (her biri 3 yemek kaşığı) eklenir. Çözümü yemeklerden yarım saat önce günde üç kez alın.

Aloe

Düşük libido nedeni genellikle kan damarlarının yetersiz açıklığıdır. Potasyum açısından zengin aloe bu sorunu ortadan kaldırır:

erkek gücü için aloe
 • kan damarlarının duvarlarını güçlendirir;
 • kolesterol seviyelerini düşürür;
 • damarları temizler.

Kan daha az viskoz hale gelir, daha hızlı dolaşır, libidoda bir artış olur. Bitkinin düzenli kullanımı, istikrarlı bir ereksiyon elde etmenizi sağlar.

Aloe'nin tüm parçaları faydalı değildir. Kabuk potansiyel olarak tehlikeli kanserojen bileşikler içerir. Hamurun kullanılmasının ana nedeni budur. Çare hazırlamak için bir çay kaşığı ham madde beş çay kaşığı bal ile karıştırılır. Aloe'yi bir ay boyunca günde üç kez 1 çay kaşığı alın.

Güç için tüm bitkilerin sadece erkekler için faydalı olmadığını ve benzersiz eser element ve vitamin bileşimlerine sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Yukarıda açıklanan şifalı otların ve bitkilerin çoğu, genel halk için ilaç üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.