Güç için ne anlama geliyor gerçekten işe yarıyor

İstatistikler giderek artan bir şekilde yatakta başarısızlığın yalnızca yaşlı erkeklerin olmadığını gösteriyor. Modern insanın yaşam tarzı, düşük fiziksel aktivite, uygunsuz beslenme, psikolojik tıkanıklıklar sonuçlarını verir. Bu sorunlardan dolayı 30 yaş altı erkekler partnerlerini tatmin edemezler ve bu nedenle kendileri için daha da fazla sorun yaratırlar.

İlaç yardımı ile sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz, ancak herkesin yan etkilerini yaşama arzusu yoktur, ancak halk ilaçları ile tedavi edilmek oldukça rahat ve en önemlisi etkilidir. Bu nedenle, erkek iktidarının halk ilaçları ile nasıl restore edileceği sorusunu daha yakından düşünmeye değer.

Halk tariflerinin erkek sağlığı için faydaları

artan gücü olan kadın ve erkek

Bir erkek, erkek gücünün nasıl geri kazanılacağı sorusuyla karşı karşıya kalırsa, hemen eczaneye koşması gerekmez.

Bazı halk tarifleri, doğru diyet seçimi, fiziksel aktivite cinsel arzunun geri kazanılmasına yardımcı olacaktır.

 • Genel sağlığın güçlendirilmesi.
 • Erkek hormonunda bir artış - kandaki testosteron.
 • Cinsel arzunun restorasyonu.
 • Daha uzun cinsel ilişki yapma yeteneği.

Üyenin ayakta durması ve cinsel temasın daha uzun olması için, bir erkeğin biraz fiziksel çaba göstermesi gerekir ve gerisini geleneksel tıp onun için halledecektir.

Erkek gücünü geri kazanmaya yardımcı olacak etkili tarifler

Bir üyenin iyi durması için cinsel ilişki her zaman hoş ve uzun olmuştur, bir erkek bu tür halk sırlarını kullanabilir:

 • Uygun diyet seçimi ve cinsel isteği artıran ürünlerin günlük diyetine dahil edilmesi.
 • Bir dizi fiziksel egzersizle destekleyerek aktif bir yaşam tarzı uygulayın.
 • Günlük tentürler, kaynatmalar veya bitkisel infüzyonlar alın.

Erkek gücünü ve gücünü bu şekilde birkaç hafta içinde tamamen geri kazanmak mümkün olacak ve bazı ilaçlar biraz daha hızlı çalışıyor.

Günlük diyetinize neler dahil edilmelidir?

Dedelerimiz ayrıca halk ilaçları ile erkeklik gücünü nasıl hızlı bir şekilde geri kazanacaklarını biliyorlardı ve aktif olarak kullandılar. Bir penisin ayakta durması için bir erkeğin düzenli olarak aşağıdaki yiyecekleri yemesi gerekir:

 • Ceviz.
 • Bal.
 • Fig.
 • Ginseng (çaya eklenir).
 • Yağsız et.

Belirtilen listeden diyete çok fazla ürün eklememelisiniz, çünkü ilke, ne kadar çok, o kadar iyi, burada çalışmayacaktır.

Gücü geri kazanmanın bir yolu olarak fiziksel aktivite

Cinsel isteği artırmak ve gücü geri kazandırmak için yeterli faydalı ürün yoktur. Kayıp gücü geri kazanmak için, bir erkeğin fiziksel efor kullanması gerekir. Aşırı büyük olmamalıdırlar, ancak görünür bir sonuç elde etmek istiyorsanız bu yöntem vazgeçilmezdir. Yaşam tarzınızı nasıl daha aktif hale getireceğinizi tahmin etmek kolaydır, çünkü sabahları sadece kalkabilir, koşuya çıkabilir, birkaç squat yapabilir ve birkaç kez şınav çekebilirsiniz.

Geleneksel tıbbın etkili tarifleri

Penisi ayakta tutmak için özel rahatlatıcı banyolar kullanabilirsiniz. Onları hazırlamak için defne yaprağı ve papatya çiçeğini kaynar su ile demlemeniz gerekir. Etkisinin tamamlanması için kaynatma güçlü olmalıdır. Rahat bir sıcaklığa soğuduğunda, bir erkeğin böyle bir banyoda 30 dakika geçirmesi gerekir. Yatmadan önce prosedürü uygulamak daha iyidir.

Bal ve kıyılmış cevizleri eşit oranlarda karıştırırsanız birkaç gün içinde güzel bir sonuç alabilirsiniz. Böyle faydalı bir ilacı, bir seferde bir çorba kaşığından fazla yardımcı karışım kullanmadan, yemeklerden önce günde üç kez almak gerekir.

Dubrovnik bitki infüzyonu, erkek gücünü çok hızlı bir şekilde geri kazanmaya yardımcı olur. Hazırlamak için şu adımları izlemeniz gerekir:

 • bir emaye kaseye beş çay kaşığı kuru hammadde koyun;
 • bir litre su kaynatın;
 • otları kaynar suyla dökün ve bir kapakla kapatılmış 45 dakika demlenmeye bırakın;
 • süzün ve gün boyunca tüketin.

Dubrovnik herhangi bir eczaneden uygun bir fiyata satın alınabilir.

Aloe suyu, erkek gücünü geri kazanma açısından iyi bir etkiye sahiptir, ancak hedeflerinize ulaşmak için doğru şekilde kullanılmalı ve aşağıdaki tarife dahil edilmelidir:

 • 150 mililitre aloe suyu.
 • 400 mililitre Cahors şarabı.
 • 300 gram doğal bal.

Bileşenler pürüzsüz olana kadar karıştırılmalı ve karanlık bir yerde bir hafta süreyle infüze edilmelidir. Yemeklerden önce bir çorba kaşığı alın, tam olarak ihtiyacınız olan şey bu.

Ayrıca ısırgan otu, ginseng, kekik, Hint kamışı ile çay hazırlayabilir, az miktarda beyaz, sek şarap alabilirsiniz. Bu teknikler, erkek gücünü geri kazanmaya yardımcı olur ve halk uygulamasının gösterdiği gibi, bunu oldukça hızlı yaparlar ve bir erkeğin artık ne yapacağını ve iktidarsızlığının nasıl üstesinden geleceğini sorması gerekmez.

Gücü artırmak için halk ilaçları uzun zamandır popüler olmuştur. Erkeklerin mahrem gücünü artırabilecek ilaçların yokluğunda, geleneksel tıp tarifleri gerçek bir kurtuluştu. Bu nedenle günümüze kadar şifalı bitkileri kullanma yöntemi oldukça yaygın kalmıştır.

Basit teknikler

Geleneksel tıp, cinsel işlevin normalleşmesini ve restorasyonunu sağlayan birkaç basit teknik sunar. Üç gün içinde erkek gücünü artırmanın birkaç yolu bile var. Ana olanları düşünelim:

atlama

Yöntem, bir kaşık dolusu ezilmiş şerbetçiotu konisinin bir bardak su ile dökülmesini içerir. Daha sonra elde edilen karışım 10 dakika kaynatılmalıdır. Elde edilen et suyu süzülmelidir. Erkek gücünde hızlı bir artış için günde 2-3 kez yarım bardak alın.

kişniş ve maydanoz

Yöntem, ezilmiş, kurutulmuş kişniş ve maydanoz yapraklarının infüzyonunun hazırlanmasına dayanmaktadır. Kaynar su ile dökülürler, sonra ısrar ederler. Ayrıca saf haliyle bir yemek kaşığı yemek sırasında alınması tavsiye edilir.

Bal ve fındık

Bu yöntem en lezzetli olanlardan biridir. Erkek gücünü artırmak için geleneksel tıp, kıyılmış fındık ve balın eşit parçalarda karıştırılmasını önerir. Ortaya çıkan karışım, yemekten yarım saat sonra iki çay kaşığı alınmalı, sütle yıkanmalıdır. Gün boyunca resepsiyonun çokluğu 2-3 kezdir. Bu yöntem gücü normalleştirir, erkek cinsiyet hormonlarının sentezini arttırır ve ayrıca günlük mineral ve vitamin ihtiyacını yeniler.

Aralia kökü

Tentür olarak kullanılır. Hazırlanması için aşağıdaki yöntem popülerdir: bir kaşık ezilmiş kök alkolle dökülür. Tentür içeren kap, karanlık ve tercihen serin bir yere yerleştirilir. İki hafta sonra, potenste hızlı bir artış için ilaç kullanıma hazırdır.

yaban havucu

Bu bitkinin kökünden et ve balık yemekleri ile tatlandırılması gereken bir baharat hazırlayabilirsiniz. Erkek gücünü arttırmanın bir başka yöntemi de tohumlardan bir infüzyon yapmayı içerir. Bir bardak sıcak suya bir yemek kaşığı konur, iki saat sonra içecek içmeye hazır hale gelir.

Sarımsak

Geleneksel tıp uzun zamandır erkek gücünü arttırmanın bir yolu olarak diyete sarımsağın dahil edilmesini tavsiye ediyor. Erkekler için böyle bir ilaç hazırlama yöntemi karmaşık değildir. Bunu yapmak için 1 kg sarımsağı ince doğrayın ve üç litrelik bir kavanoza koyun. Sonra kaynamış su dökün, bir ay ısrar edin. Karışımlı kavanozun günlük olarak çalkalanması gerektiği unutulmamalıdır. Günde bir çay kaşığı alın.

Turp

Şalgam çiğ veya haşlanmış olarak kullanılır. Sütte kaynatılmış şalgamla erkeklerde erektil disfonksiyonla mücadele etmenin bir yolu var. Taze veya haşlanmış kök sebzelerin kullanılmasına da izin verilir. Havuç ve şalgam salatası yiyerek üç gün içinde iyi bir etki elde edilebilir.

Zencefil

Bal ile kuru zencefil kullanımı çok etkili kabul edilir. Bileşenlerin optimal oranı 1: 1'dir. Araç sadece gücü arttırmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda erkeklerin vücudu üzerinde genel bir güçlendirici etkiye sahiptir. Günde üç defa yarım kaşık (çay) su ile alınmalıdır.

ginseng

Bu bitki, gücü artırmak için çoğu ilacın bir parçasıdır. Ginseng'in etkisi, testosteron oluşumunu arttırmayı ve sperm kalitesini iyileştirmeyi amaçlar. Bu nedenle geleneksel tıbbın erkekler için de ginseng kullanımını önermesi şaşırtıcı değildir. Yöntem, bitkinin kökünün ezilmesi, votka ile dökülmesi gerçeğine dayanmaktadır. En uygun oran 1: 20'dir. Elde edilen karışımı içeren kap, iki hafta boyunca karanlık bir yere gönderilir. Günde üç kez yemeklerden önce 20 damla alın.

Havuç

Erkeklerde güçte hızlı bir artış için havuç suyu alabilirsiniz. Bal ile karıştırılarak daha fazla verim sağlanır. Günde üç kez çeyrek bardak alın.

Doğru Beslenmeye Başlarken

İlaç dışı tedavi yöntemlerinden bahsetmişken, doğru beslenmenin önemini belirtmek gerekir. Kuşkusuz, normal işleyiş için erkek vücudu gerekli tüm eser elementleri, vitaminleri almalıdır. Bu nedenle beslenme tam ve dengeli olmalıdır. Ek olarak, diyete belirli yiyecekleri dahil ederek erkek cinsel işlevini normalleştirmenin bir yolu vardır. Başlıcaları aşağıda sunulmuştur:

Deniz ürünleri

İstiridye, rapana ve midyenin güçlü bir afrodizyak olduğu ve cinsel aktiviteyi artırabildiği bilinmektedir. Ayrıca mükemmel uyarıcılar olan kereviz ve maydanoz bazlı bir sos hazırlarsanız, yemeğin etkisi daha da büyük olacaktır.

Yumurtalar

Yumurtalar herhangi bir biçimde faydalıdır, çünkü birçok ülkede erkek potansiyelinin güçlü bir uyarıcısı olarak kabul edilirler. Bu durumda, sadece tavuk yumurtası değil, bıldırcın da kullanabilirsiniz. Bir afrodizyak olduğu için cinsel aktiviteyi de artıran soğan ilavesiyle omlet veya çırpılmış yumurta pişirirseniz daha fazla verim sağlanır. Erkek gücündeki artış, şifalı bitkilerin kullanımı kadar hızlı olmasa da.

Domates

Geleneksel tıp, domateslerin gonadların aktivitesini aktive edebildiğini iddia ediyor, sonuç olarak erkeklerde cinsel işlevde bir iyileşme var. Ancak bunları ham halde değil, ısıl işlemden sonra kullanmak daha iyidir. Örneğin, fırında pişirin veya biraz güveç yapın.

Verimliliğin Sırrı

Erkeklerde gücü normalleştirmek için halk ilaçlarının ilaçlardan daha az etkili olduğu unutulmamalıdır. Sonuçta, kullanımlarının olumlu etkisi hemen görünmüyor. Genellikle üç günlük bir kurs yeterli değildir, yukarıdaki fonları çok daha uzun süre almanız gerekir.

Gücü artırmak için halk ilaçları oldukça popülerdir. Sadece bağımsız olarak değil, aynı zamanda çeşitli bitkisel preparatların bir parçası olarak da kullanılırlar. Doğru kombinasyon, üç günlük kullanımdan sonra bile istenen etkiyi elde etmenizi sağlar. Geleneksel tedavi yöntemlerinin popülaritesinin birkaç açıklaması vardır:

 1. Uygun fiyatlı ve aynı zamanda kullanımı kolaydır.
 2. Çoğu olağan gıdalarımızdır ve diyeti onların lehine ayarlayarak erkeklerin cinsel işlevini önemli ölçüde iyileştirebilirsiniz.
 3. Halk ilaçlarının gücünü artırmak, reklamı yapılan ilaçların aksine, önemli finansal maliyetler gerektirmez.

Kullanım güvenliğine ve bu tür tedavi yöntemlerinden yan etkilerin olmamasına rağmen, bir doktora ön konsültasyon önerilir. Sonuçta, cinsel işlev bozukluğunun nedeni ciddi bir hastalık olabilir. Bu nedenle zamanında muayene önemlidir.

Erkeklerde gücü artırmak için enjeksiyonlar

Bir ereksiyonu uyarmak için, çeşitli salım biçimlerinde ilaçlar kullanılır. Erkeklerde gücü artırmak için enjeksiyonlar en etkili tedavi yöntemlerinden biridir. Bunun için birkaç grubun ilaçları kullanılır. Bir erkek için hangi çare en iyisidir - potensin azalmasının nedenlerine bağlıdır.

Prosedürün özellikleri

Potens enjeksiyonları çoğunlukla iki durumda reçete edilir - iktidarsızlığa vasküler sistemdeki bir arızadan veya androjen eksikliğinin arka planından kaynaklanıyorsa. İlk durumda vazoaktif ilaçlar, ikinci durumda hormonal ilaçlar kullanılır.

Erkeklerde gücü artırmak için ne tür enjeksiyonlar seçilmelidir - erektil disfonksiyonun nedenlerine bağlıdır. Sorun, penise kan akışının ihlalinden kaynaklanıyorsa, erkek gücü için vazoaktif enjeksiyonlar reçete edilir. Gücü artırmak için hormonal enjeksiyonlar, cinsel işlevde bir azalmaya kişinin kendi testosteronunun az miktarda neden olduğu androjen eksikliği için kullanılır.

Bir ereksiyonu düzeltmek için hangi enjeksiyonların kullanıldığına ve penise hangi ilacın enjekte edildiğine bakılmaksızın, dikkat kurallarına uyulmalıdır. İlk enjeksiyonun bir uzman tarafından yapılması daha iyidir. Bu, prosedürü bağımsız olarak nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak ve bu da daha sonra evde gerçekleştirmenize izin verecektir.

Enjeksiyonların etki prensibi

Erkeklerde veya enjeksiyonlarda gücü artırmak için enjeksiyon yöntemleri, doğrudan enjeksiyon bölgesinde çalışır. Vazoaktif ajanların etkisi, kan damarlarını genişletmeyi amaçlar. Bu, penise kan akışını kolaylaştırır ve kavernöz cismin dolmasını iyileştirir. Sonuç, boşalma anına kadar süren bir ereksiyondur. Aynı zamanda, bu tür enjeksiyonların cinsel ilişki süresi üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Enjeksiyonlar cinsel ilişkiden hemen önce yapılmalıdır.

Hormonal ilaçlar, yalnızca bir erkeğin seks hormonu eksikliği varsa reçete edilir. Bu enjektabllar testosteron içerir. Eylem süresine göre, bunlar:

 • kısa vadeli eylem;
 • orta süre;
 • yüksek çalışma süresi.

Kısa süreli enjeksiyonlar birkaç günde bir yapılır. Enjeksiyondan bir saat sonra ereksiyonun sağlandığı gözlenir. Ereksiyon, boşalmaya kadar devam eder.

Ara enjeksiyonlar iki haftada bir yapılır. İlacın tüm süresi, potenste bir iyileşme ile işaretlenir.

Yüksek süreli enjeksiyonlar, yüksek konsantrasyonda hormonal preparatlardır. 3-4 ayda bir yapılır. İlaç vücuttan yavaşça atılır ve yaklaşık 3 ay boyunca çalışır.

Hazırlıklar

İlaçlar doğrudan penise enjekte edilir. Hormonal ilaçlar hariç tüm ilaçlar reçetesiz satılmaktadır. Enjeksiyonlar, zarar vermediği ve beceri gerektirmediği için evde bağımsız olarak yapılabilir. Enjeksiyon yapmaktan korkanların, eylem sırasını ayrıntılı olarak açıklayacak bir doktora danışmaları önerilir.

Her ilaç güvenli değildir, bu nedenle kullanımı ilgili doktorla kararlaştırılmalıdır.

Sadece bir doktorun herhangi bir ilacı enjeksiyon şeklinde reçete etmesi gerektiğini hatırlamak önemlidir. Hormonal ilaçların kendi kendine uygulanması, bir erkeğin sağlığı için çok tehlikeli olabilir. Ek olarak, problemden hızla kurtulacak gerçekten etkili bir ilaç seçmek için kapsamlı bir muayeneden geçmeniz, potens bozukluklarının nedenlerini belirlemeniz ve daha ileri tedavi hakkında bir doktora danışmanız gerekir.